Oferta archiwalna

Specjalista ds.BHP i ochrony środowiska

5 300,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

specjalista BHP Racibórz, pracownik biurowy Racibórz

  1. przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania
    przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ze szczególnym
    uwzględnieniem stanowisk pracy
  2. bieżące informowanie pracodawcy o
    stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi
    do usuwania tych zagrożeń,
  3. czynny udział w opracowywaniu
    dokumentacji a także planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz
    przedstawianie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach
    rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu
    bezpieczeństwa i higieny pracy,
  4. czynny udział w przekazywaniu do
    użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych
    albo ich części, urządzeń produkcyjnych oraz innych urządzeń mających
    wpływ na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników,
  5. czynny
    udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w
    opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności
    tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola
    realizacji tych wniosków,
  6. Aktywna współpraca z wszystkimi pionami organizacji celem budowania kultury organizacji opartej na bezpieczeństwie
  7. Reprezentowanie firmy przed kontrolami i audytami
  8. Koordynowanie zgodności prac firm na Zakładzie
  9. Przygotowywanie
    i prowadzenie niezbędnych rejestrów, kompletowanie i przechowywanie
    dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób
    zawodowych i podejrzeń o takie choroby, a także przechowywanie wyników
    badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy,
  10. Udział w pracach projektowych w Zakładzie

Wymagania

Wykształcenie wyższe o specjalności BHP lub studia podyplomowe z zakresu BHP,
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok,
Dobrą znajomością przepisów BHP, PPOŻ, ochrony środowiska,(ISO 14.001)
Komunikacja w języku angielskim (poziom średnio-zaawansowany),
Proaktywność, komunikatywność, skrupulatność i rzetelność w pracy,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
Zorientowanie na doskonalenie wiedzy i kompetencji,
Chęć szkolenia pracowników i budowania wraz z nimi kultury bezpieczeństwa pracy w zakładzie,
Gotowość do podróży służbowych.

Dodatkowe atuty:

Znajomość HACCP,
Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
Ukończony kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy przedmedycznej,
Ukończone szkolenie dla specjalistów ochrony przeciwpożarowej
Udział w ciekawych zadaniach i projektach,
Język niemiecki.

Oferujemy

pracę w międynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
pakiet socjalny, dodatkowe pakierty medyczne, karty MULTISPORT,
możliwość rozwoju zawodowego

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.02.19, wyświetleń: 601

nr ogłoszenia: 1502